Nasza restauracja znajduje się w samym centrum Mazur –  Giżycku. Zlokalizowana jest w pobliżu takich zabytków jak Twierdza Boyen (400 m), most obrotowy (50 m), czy  Hotel St. Bruno (70 m). Widok restauracji wychodzi prosto na Kanał Giżycki, przez który latem przepływają statki i żaglówki. Lokalizacja jest bardzo dogodna nie tylko dla miejscowych, ale i turystów. Niedaleko znajduje się plaża miejska, molo oraz port (ok. 300 m). Przy restauracji znajduje się duży parking (możliwość parkowania autobusów).

Restauracja podzielona jest na duży taras z którego można podziwiać uroki okolicy oraz dużą, przestronną salę. Niebanalność naszego lokalu oparta jest głównie na elegancji i nowoczesności.
Oferujemy Państwu bardzo bogate menu.  Poza tradycyjnymi potrawami, serwujemy dania ze świeżych ryb mazurskich. Nasza oferta przygotowana została z myślą o tych, którzy cenią sobie świeże i pyszne jedzenie. Przygotowaliśmy także ofertę potraw dla najmłodszych.

Restauracja Porto w Giżycku

Jesteśmy na etapie udoskonalania naszego menu, wprowadzając nowe ciekawe pozycje. Serwujemy nie tylko gorące, pyszne napoje - idealne na zimowe dni, ale także zdrowe świeże soki - dla tych, którzy chcą przypomnieć sobie powiew gorącego lata.

Oprócz zaproszenia Państwa do smakowania naszych specjałów, proponujemy także skorzystanie z możliwości wynajęcia lokalu lub zarezerwowania stolików na różnego rodzaju uroczystości i przyjęcia. Organizujemy wesela, komunie, chrzciny, konferencje, urodziny, itp. Jeśli zapragną Państwo zorganizowania najbardziej niestandardowego przyjęcia, także postaramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom. Restauracja Porto to połączenie oryginalnego smaku, elegancji i bardzo przystępnych cen.